Alacağınız hizmet sayesinde istediğiniz gün sayısınca depolama kiralama hizmeti alabilirsiniz. Depolama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Öncelikle ilgili firmanın temiz ve hijyenik bir alanda depolama hizmeti vermesi gerekir. Bu sayede eşyalarınız daha iyi bir şekilde korunacaktır. Sektör içerisinde bu konuda kurumsal hizmeti ile ön planda yer alan Eroğlu Depo firması size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Depolama hizmeti, günümüzde en çok tercih edilen hizmet içeriklerinin arasında yer almaktadır. Özellikle de taşınma sırasında ayırdığınız eşyaları özel depolarda saklayabilirsiniz. Depolar temiz ve bakımlı olarak sizlere sunulmaktadır.

Depolama Alanları

Eşya depolama alanlarının temizliği günlük olarak yapılmalıdır. Bu da eşyanın daha iyi bir şekilde korunmasına yardımcı olacaktır. Depolar, iklim şartlarından olumsuz olarak etkilenmez. Nem ve benzeri toz durumu oluşmaz. Depolama alanlarında saklanacak olan eşyaların paketlemesi özel olarak yapılır. Bu sayede uzun süreli bir kullanım imkânı oluşturabilirsiniz. Ayrıca depolarda bulunan kamera sistemleri sayesinde düzenli bir takip sisteminin oluşması da sağlanır. Siz de bu konuda en iyi hizmet içeriğini alabilirsiniz. Depolarda saklanan eşyalarınız aynı zamanda sigorta kapsamı içerisinde de değerlendirilir. Siz de tercih ederek kaliteli bir hizmet içeriği alabilirsiniz. Depolarda otomatik yangın söndürme sistemleri de bulunuyor. Özellikle de Eroğlu Depo firması bu konuda geliştirdiği sistemi ile kaliteli bir hizmet içeriğinin anahtarını sizlere sunuyor.

Depo Kiralama Fiyatları

İstanbul depo kiralama fiyatları kiralanacak gün sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda firmalar sundukları ekonomik fiyat politikası ile sizlere yardımcı oluyor. Eroğlu Depo bu konuda ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Siz de tercih ederek verimli bir hizmet alabilirsiniz. Firma tüm hizmetini kurumsal olarak müşterilerine sunuyor.

 

Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

Depolama hizmetinden yararlanmak istediğinizde öncelikle Eroğlu Depo firmasının kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman personeller bulunduğunuz adrese gelir ve yerinde inceleme yaparak depolanacak olan eşyalarınızı özenle paketler. Paketlemede kullanılan malzemeler kesinlikle eşyalarınıza bir zarar vermez. Uzun süreli bir şekilde temiz kalmasına yardımcı olacak eşyalarınızı istediğiniz zaman alabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız profesyonel bir şekilde koruma altına alınır. Nakliye araçlarına yüklenen eşyalarınız özel depolara getirilir. Bu depolarda istediğiniz kadar eşyalarınızın saklanmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra eşyalarınızı almak istediğinizde özel araçlarla istediğiniz adrese teslimi yapılır. Eşyalarınız depolarda güvenle saklandığı için nem ve benzeri etkenlerden herhangi bir şekilde etkilenmez. Eşya depolama hizmetinde en önemli detay depoların temiz olması gerektiğidir. Bu sayede sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Depolama Firması

Depolama konusunda sunduğu hizmet içeriği ile ön planda yer alan ve bu hizmeti alanında uzman kadrosu ile sunan Eroğlu Eşya Depolama firmasından hizmet alabilirsiniz. Firma geçmişten gelen deneyim ile hizmet vermekte ve bu hizmetini de yasal olarak sürdürmektedir. Tüm bu hizmet içeriğini alanında uzman kadrosu ile vermektedir. Depolama alanları temiz ve bakımlıdır. Ayrıca yangın söndürme sistemleri ile de güvenilir bir alan oluşturmaktadır. Bundan dolayı siz de güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firma bu konuda sunduğu hizmet içeriği ile lider konumda yer almaktadır. Siz de eşyalarınızı istediği kadar depolarda saklayabilir ve güvenilir bir alanın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Firmanın sunduğu hizmet sayesinde istediğiniz tüm eşyaları saklayabilirsiniz. Ayrıca firma ekonomik fiyat politikası ile de müşterilerine yardımcı oluyor. Bunun için kaliteli bir hizmet alabilir ve eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

İstanbul depo kiralama hizmeti ile beyaz eşya, antika, lastik ve benzeri olan tüm eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Depolama alanları kesinlikle iklim şartlarından olumsuz olarak etkilenmez. Toz ve benzeri durum da oluşmadığından uzun süreli bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve hızlı bir destek alabilirsiniz. Yapılan tüm çalışma garantili ve müşteri odaklı olarak sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel depolar, işletmenin ihtiyacına göre sadece belli bir ürün için ya da çeşitli ürünler için tasarlanmış da olabilir. Genel depolar, bağımsız şirketler tarafından her müşteriye bağımsız olarak sunulan ve lojistik sistem içerisinde yaygın olarak kullanılan depolama tesisleridir.
Küçük Depo 500 TL 900TL Orta Depo 600TL 1000TL Büyük Depo 1000 TL 2000TL
Beyaz eşya depolamak için depoların temiz olması ve belirli hava koşullarını sağlaması gerekmektedir. Temiz olmayan ve hava koşullarının sağlanmadığı bir depoda, eşyalarınız çürüyebilir veya rutubetten zarar görebilir. Nem, küf ve rutubetin olduğu bir depo, eşyalarınızın en büyük düşmanıdır.
Depolama süreçleri genel olarak beş aşamada incelenmektedir. Bu aşamalar: (1) Eşya kabul süreci, (2) Eşyaların depo içerisinde taşınması süreci, (3) Eşyaların istifleme süreci,
ucuz depolama eşyalarınızın sağlıksız depolanması anlamına gelir. Ama kaliteli uygun depolama tabiri ise eşyalarınızın daha sağlıklı, rutubetsiz ve nemsiz ortamlarda depolanması demektir.
google ya da başka arama portallarında firmamızı arayıp sorgulatabilirsiniz.