Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 

Şehirler arası nakliyat fiyatları ile ilgili araştırma yaptık. Araştırmalarımızın sonucunda en kısa mesafe az önce de belirttiğimiz gibi 7.500 TL’lik rakamlardan başlamıştır. En uzak mesafe ise hesaplandığında 45.000 TL’den başlamaktadır. Yakıt fiyatları ve işçilik ücretlerinde ki yoğun artışlar fiyatlandırmayı bu şekilde yukarı çekmiştir.

Türkiye’de özellikle yaz aylarında yoğun olan hizmet dallarından biridir. Şehirler arası ev taşımacılığı hizmetlerinde insanlar evini taşıtırken artık özel taşımacılık hizmet yerine kargo yani parsiyel taşımacılık hizmetini tercih etmektedirler. Uygun fiyata evini taşıttırmanın yollarını aramaktalar. Nakliye firmaları da bu konuda ortak bir çalışma yaparak süreci hem kendine hem de müşteriye göre yönetmekteler.

Şehirler arası ev taşıma

Şirketlerin dünya genelinde varlıklarına son vermeleri ya da küçülmeye gitmeleri ofis taşımacılığı hizmetlerine de etki etmiştir. Şirketlerdeki hareketlilik biraz yoğunlaşsa da akabinde bir daha ofis nakliyesi olmayacak şekilde kapanmalarından dolayı bu hizmet ağına da bir yerde kesik atmıştır. Profesyonel ofis taşımacılığı yapan firmaların arasında yer alan Eroğlu Nakliyat firması da bu süreçte ofis nakliyesinin geçmişe göre azaldığını beyan etmiştir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili Google’da arama yoğunluğu da azalmıştır.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmaları

Şirketler pandemiyle birlikte dünya genelinde oluşan ekonomik kriz sebebiyle ne yazık ki Türkiye’den de yatırımlarını çekmektedirler.

Bu sebeple ülke ekonomisi ile birlikte bu şirketlerden yararlanan diğer hizmet dalları da olumsuz etkilenmektedir. İstanbul bu etkilenmeleri yaşayan şirketlerin de başında gelmiştir. Ofis taşımacılığı süreçlerinde fiyatlandırmaların artması ve fiyatların da taşınan şirketlere yüksek gelmesinden dolayı şirketler taşıma yerine mobilyaların satışı gibi birçok farklı plana geçiyorlar.

Türkiye’de nakliyat hizmetlerinde büyük yatırımları bulunan firmaların da başında gelen Eroğlu Nakliyat; yakın süreçte devlet tarafından yakıt, plastik ürün üzerinden indirimleri bekliyorlar. Yapılacak olası indirimlerle hem kendileri hem de müşterileri daha rahat bir nefes alabilecek. Özellikle yaz aylarında yoğun olan nakliye süreçlerinde devlet memurlarının taşınmalarında bu olası indirimler yapılırsa daha rahat bir sezon geçirilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*