Depolama Fiyatları

Depolama Fiyatları

Değerli iş ortaklarımız firmamız tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 2019 yılı itibari ile depolama ücretlendirmesinde fiyatlarımız güncellenmiştir. Depo Fiyatları belirlenirken ekonomik durumlar çerçevesinde kararlaştırılmıştır.

Hem ekonominizi zorlamayacak derecede, hem de en iyi hizmeti alabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Ev eşyalarınızın güvenle depolandığı Eroğlu nakliyat firmasında aşağıdaki ücret tarifelerini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda ödeme işlemleriniz firmamızın sizlere verdiği hesap numaralarına yapabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetlerimizde Ücretlendirme

Aşağıda tarafınıza iletilen depolama fiyatlandırmasında firmamız sigortalama hizmetlerini içinde barındırarak sizlere sunmuştur. Bununla birlikte firmamız tarafından sağlanan fiyatlar, aynı sektörde hizmet veren diğer şirketlere göre oldukça uygundur. Fakat hizmetin kalitesi Eroğlu Nakliyat ekibinden dolayı farklıdır. Uzun yıllar bu sektörde çalışan ekibimiz ve kapasitemiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Bununla birlikte depolama hizmeti almak istediğiniz anda, bize iletişim kanallarımızdan anında ulaşabilirsiniz.

Not: Yukarıda belirtilen depo fiyatları sadece örnek olarak teşkil edilmiştir. Depo fiyatları konusunda firmamız ile yapacağınız telefon görüşmesinde kesin olarak alabilirsiniz. Depolama işlemlerinde bazı farklı durumlar olduğu için en sağlıklı bilgiyi 0532 734 65 00 nolu destek hattından alabilirsiniz. Günün her saatinde telefon numaramız görüşmeye açıktır. Dilediğiniz zaman depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

3 Çeşit Depolama Bölümümüz Mevcuttur

Depolama ücretlerinde belirleme kriterleri birçok duruma göre değişmektedir. Bu eşyaların yoğunluğu ve depolarımızda kapladığı alanlarla alakalıdır. Firmamız depolama süreçlerinde ev eşyalarınızı depolarken odalı sistemi kullanmaktadır. En ufak odalarımız 10 M2, Orta boy odalarımız 15 M2 ve En büyük odalarımızda 20 M2 den oluşmaktadır. Firmamızın tüm depolarında bulunan odaların altı parke ile kaplıdır. Yani eşyalarınızı çıplak koysanız bile uzun yıllar boyunca bir sorunla karşılaşmazsınız. Fakat Eroğlu Nakliyat ekibi olarak, eşyalarınızı paketleyip o şekilde depolanmasını sağlıyoruz. Ayrıca depolama sahası olarak adlandırdığımız odalarımız, günlük olarak temizlenmektedir. Eşyalarınızın yıpranmasına ya da eskimesine sebebiyet verecek hiçbir durum söz konusu değildir. Hizmet anlayışımızdan dolayı, depolama sektöründe de öncü firmalardan birisiyiz.