Çamlıca Evden Eve Nakliyat

5/5 - (3 {Oylama})

Çamlıca Evden Eve Nakliyat İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinde bulunan nakliye şirketleri arasında en iyi nakliye şirketleri hangileridir? Nakliye şirketlerinde bulunması gereken özellikler nelerdir? Nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmelidir? Tüm bu konuları yazımızda işleyeceğiz. En iyi 10 İstanbul evden eve nakliyat firması listesini ve nakliye şirketi isimlerini belirteceğiz. Stressiz sorunsuz taşınmak için yetkili nakliye kuruluşu ile taşınmanızı tavsiye ediyoruz.

Çamlıca Nakliye Şirketinde Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Öncelikle nakliye şirketinde bulunması gereken özellik gerçekten resmi ve kurumsal bir şirket olmasıdır. Sunduğu hizmetleri yazılı sözleşmeli olarak sunması gerekir. Bunun yanı sıra gerçekleştirdiği taşımacılık hizmetlerini kendi öz kaynakları, nakliye çalışanları ve nakliyat araçları ile yapmalıdır. Örneğin Çamlıca asansörlü evden eve nakliyat araçları ve vinçli taşıma araçları ile güvenli ve kısa sürede eşyalarınızın taşınması yapılır. Böylece hem sunulan hizmet daha makul fiyatlarla gerçekleşir. Hem de olası sorunlarda karşınızda bir resmi muhatap bulursunuz. Aksi halde maddi manevi zarar görebilirsiniz. Bu yüzden remi nakliye kuruluşu ile taşınmanızda fayda vardır.

Çamlıca Nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Bu unsurlar sayesinde güvenli ve kurumsal taşımacılık şirketini seçebilirsiniz. Bu özelliklere sahip nakliye kuruluşu en düşük ucuz nakliyat fiyatları ile taşımacılık yapar. Böylece hem daha güvenli hem de daha ekonomik ücretlerle taşınmış olursunuz.

  • Resmi nakliyat şirketi olmalıdır
  • Markalı logolu nakliyat araçları olmalı
  • Sigorta Sözleşmeli Taşımacılık yapmalı
  • Maaşlı sigortalı nakliye ekibi olmalıdır
  • Kendi Asansörlü nakliye araçları olmalıdır.

En İyi 10 İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması Listesi         

İstanbul’da en iyi evden eve nakliyat firmaları listesini sizler için çıkardık. Resmi kurumsal nakliye firmaları ve nakliyat hizmetlerini aşağıda bulunan markalardan temin edebilirsiniz. Gördünüz üzere ilk sırada Eroğlu Nakliyat şirketi yer almaktadır. Eroğlu nakliye firmasını sektörün en iyi nakliye kuruluşu yapan unsurlar bulunmaktadır. Bunların başında 10 dan fazla nakliyat kamyonu ve 50 den fazla nakliye ekibine sahip olmaları gelir. Resmi kurumsal yapıda olmalarından kaynaklı sigorta sözleşmeli taşımacılık yaparlar. İstanbul sigortalı nakliyat hizmeti kapsamında eşyalar anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında 300.000 tl ye kadar teminat altına alınır. Böylece taşınma aşamalarında ve kara yolunda seyir halinde iken eşyalarınız koruma altına alınır.

 

✅ Vergi Levhası                                                        Onaylı Kurumsal

✅ K3 Belgesi                                                              Onaylı Belge

✅ Uygunluk Belgesi                                                 Onaylı Belge

✅ Firma Marka Tescil Belgesi                               Onaylı Belge

✅ Universal Belge                                                    Onaylı Kurumsal

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*