Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörünün öncü kuruluşu olan Eroğlu nakliyat Türkiye geneli profesyonel eşya taşımacılığı yapmaktadır. Sektörünün lider kuruluşlarından olan Eroğlu 2022 yıllı içerisinde şimdiden trend olmaya başladı. Şehirler arası nakliyat hizmetleriniz için kesinlikle bilgi almalısınız. Taşınacak eşyalarınızın daha sağlıklı ve güvenli şekilde şehirler arası nakliyat hizmeti ile kolayca taşıtabilirsiniz.

Firmamız şehirler arası taşımalarda eşya sigortası yaparak taşıma esnasında eşyalarınızın güvenli nakledilmesine ve güven açısından size önemli bir güvence veriri. Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörünün büyümesi ile korsan nakliyat firmalarının artışı da gün ve gün artmaktadır. Sizde kurumsal bir firma ile taşınmak isterseniz kesinlikle Eroğlu Nakliyat firmasını tercih etmelisiniz.

 Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 

Şehirlerarası nakliyat hizmeti olarak firmamız eşyalarınızın sıfır hasarla taşınması bizim birinci önceliğimizdir. Eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi için eşya ambalajı bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Taşıma öncesi eşyalarınızı paketleyip kutuluyoruz. Zarar görme olasılığı yüksek eşyalarınızın köşelerine köşebent atarak koruma altına alıyoruz. Uzmanlarımız eşya taşımada eşyaların merdivende sağlıklı bir şekilde geçmesi için eşyanın hacmine göre paketleme yapmaktadır.

Eşya paketlemesi yapıldığında cam tarzı eşyalarınız hava naylonlu malzemelerle eşyalarınızın kırılma riski en aza -indirilir. Bu tür ambalajlama sistemi ile eşyalarınızın kırılma olasılığı ortadan kalkmış olur.

Şehirler arası nakliyat firmamız bu tür konularda hassas davranarak eşyalarınızı daha iyi bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız bir taşımada size güven açısından ne tür ayrıcalıklar sağlıyor aşağıda madde, madde sayalım.

Öncelik eşyalarınızın yerinde tespiti yapılarak envanterlisinin çıkarılması.
Eşyalarınıza uygun araç ve malzeme rezervi yapılması ve size bildirilmesi.
Şehirlerarası evden eve nakliyat sigortasının yapılması.
Eşya taşıma firması olarak eşya taşıma sözleşmesinin yapılması
Alış noktasından varış noktasına tahmini zaman hesaplaması.

Sigortalı Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve taşınırken eşya sigortası yapılır mı? Eşya taşımacılığında sigorta taşıma kuralının öncelik maddelerindendir. Buna istinaden firmamız her ev taşımasında eşya sigortası yapmaktadır. Eşya sigortası eşyalarınızın olduğu kadar bizim de güvence kaynağımızdır. Bir taşıma esnasında gelebilecek hasarların bir nevi kaskosudur. Eşya sigortanızı bizimle yaparak daha iyi bir şekilde taşınabilirsiniz. Uzmanlarımız bunu kesinlikle öneriyor.

İstanbul şehirler arası nakliyat firma kuruluşumuzun amacı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Bir müşteri bin müşteri politikası ile çıktığımız bu yolla her daim sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sağlıklı ve kaliteli eşya taşımacılığında sizde en iyi şekilde eşyalarınızı taşıyarak büyük bir sorun haline gelen taşıma işinden kurtulun.