Evden Eve Nakliyat İstanbul

5/5 - (3 {Oylama})

Evden Eve Nakliyat İstanbul firması olarak sizlere sigortalı eşya taşıma hizmeti veriyor.

Sigortalı eşya taşıma hizmeti nedir sorusu merak edilen sorular arasında yer alıyor. Sigortalı eşya taşıma hizmeti şu şekilde açıklanabilir eşyalarınızın tek tek sigorta yapılması sonucunda herhangi bir hasar gören eşyalarınızın fiyatlarını firma ya da yetkili kişiler karşılıyor demektir. Ancak sigortası yapılmayan eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sizler bu fiyatları ödersiniz.

Eroğlu nakliyat firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliyat firmasından hizmet alırken dikkat etmeniz gereken pek çok husus yer alıyor. Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmalar ile çalışılmalıdır. Şehirlerarası nakliyat firmaları olabildiği gibi şehirler içi nakliyat hizmeti veren firmalar da bulunuyor. Şehir içi evden eve nakliyat firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi nakliyat hizmetleri çok daha uygun fiyatlıdır.

Eşyaların Sökülüp Takılması

Evden Eve Nakliyat İstanbul olarak eşyaları montalaması konusunda sizleri son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet veriyor eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyoruz. Mobilya mutfak dolabı gibi eşyaların de montesi oldukça önemli bir konudur. Montaj ve kurulum işlemleri marangoz ekiplerimiz tarafından düzgün bir şekilde yapılıyor. Daha sonra sökülen bu eşyalar kutulara düzgün bir şekilde yerleştirildikten sonra kutuların karışmaması için hangi kutuda hangi eşyanın olduğu not alınır.

Bu şekilde eşyalar karışmaz ve kırılacak olan eşyalar düzgün bir şekilde paketlenir. Eroğlu nakliyat firması olarak bütün eşyalarınızı paketliyoruz. Kırılacak olan eşyalar paketlerin içine tek tek yerleştirilir. Bu şekilde bütün eşyalarınız paketlenir ve kırılma gibi bir durum söz konusu olmaz yeni lokasyona gelen araçtan eşyalarınız dikkatli bir şekilde indirilir. Personeller eşyalarınızı tek tek indirdikten sonra yerine yerleştirmeye çalışırlar yerine yerleştirilen eşyalar ile birlikte iş bitmiş olur.

Taşıma Firmalarının Avantajları

İstanbul şehir içi nakliyat firmalarının avantajları saymak ile bitmez. Nakliye firması olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz eşyalarınızı zahmetsiz bir şekilde izler taşıyoruz Sizler herhangi bir konuda yorulmuyorsunuz. Nakliyat firması olarak uygun fiyatlar ile bütün eşyalarınızı eksiksiz ve düzenli bir şekilde yeni adresine taşıyoruz yüksek binalarda oturuyorsanız eviniz 2 katının ve üzerinde ise asansör sistemi ile eşyalarınızı hasar almadan aşağı doğru taşıyoruz.

İstanbul şehir içi nakliyat son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyor. Eşyalarınız aşağı indikten sonra ekiplerimiz tarafından dikkatli bir şekilde araca yüklenir. Eğer eşyalar merdiven ile aşağı indirilirse Büyük olasılıkla çizilme kirlenme yıpranmalar ve yırtılma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Eşyaların çoğunlukla asansör sistemi ile taşınması önerilir.

 

Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Şehir içi evden eve nakliyat firması olarak size kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Şehir içi ya da Şehirler arası nakliyat hizmetleri veriyoruz. Nakliye yapılırken asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*