Türkiye İtalya Evden Eve Nakliyat

Değerlendirin post

Bir yerden bir yere taşınmak güç bir iş. Özellikle bu bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmak ise çok daha zor bir süreç. Bu süreci en doğru şekilde yürütebilmek için de doğru nakliyat firmaları ile anlaşmak gerekli. Eroğlu Lojistik firması da uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonel hizmet veriyor. Firma verdiği hizmet ile eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere ulaşmasını sağlıyor.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Bir ülkeden başka bir ülkeye ev taşımak, kişilerin tek başlarına yapamayacakları kadar teferruatlı bir iştir. Bu taşınma işlemi birçok adımı içerir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti veren Eroğlu Lojistik ise tüm adımları sizler için tek tek yerine getirir. Peki uluslararası taşımacılıkta hangi adımlar izlenir, hangi süreçlerden geçilir? Süreç aşağıdaki gibi işlemektedir:

  • Öncelikle eksper hizmeti verilir. Yani taşınacak olan eşyalar kontrol edilir ve herhangi bir sorun olmaması için incelenerek raporlanır. Gidecek eşyalar listelenir ve kaydı yapılır. Bu hizmet ile sonrasında ortaya çıkabilecek sorunlara engel olunacaktır.
  • Eşyalar taşınmadan önce sigortalama işlemi yapılır. Eşyalarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar adına eşyalar sigortalanır. Böyle karşılaşılabilecek her türlü durum için önlem alınmış olur. Eşyalara bir zarar gelmesi durumunda firma gerekli ödemeyi yapar.
  • Evde bulunan dolap gibi eşyalar daha güvenli olması ve zarar görmeden ayrılması adına firma tarafından sökülür.
  • Taşınacak olan malzemeler uygun olan ambalajlama yöntemi ile paketlenir. Böylece eşyaların herhangi bir hasar almasına engel olunur.
  • Daha sonra eşyaları taşıyacak olan araca eşyalar yüklenir. Doğru bir istifleme yöntemi ile sarsıntılarda ya da taşıma işlemi sırasında gelişebilecek bir soruna engel olunarak eşyaların zarar görmesi engellenir.
  • Taşınan ve yerine ulaştırılan eşyalar sizin beklentilerinize uygun olarak yerlerine yerleştirilir. Aynı zamanda kurulması gereken eşyalar kurulur, monte edilir.
  • Eğer eşyaların eve girmesi için uygun ortam yoksa eşyalar depolanabilir. Eve tamamen yerleştirilene kadar depoda kalabilir.

Tüm bu süreçler, uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri dahilinde gerçekleştiği için birçok evrak işini de beraberinde getirir. Sözleşmelerden gümrük işlemlerine kadar birçok belge işlemini içinde barındırır. Bu detaylar firma tarafından gerçekleştirilir.

Uluslararası Taşınma Hizmetlerinde Kullanılan Araçlar

Uluslararası taşıma işlemlerinde kara, hava, deniz ve demir yolu araçlarından herhangi biri kullanılabilir. Bu eşyanın taşınacağı ülkeye göre değişmektedir. Karayolu taşımacılığı, eğer mümkünse en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kamyon, tır gibi araçlar ile eşyalar gerekli yerlere taşınıyor. Deniz yolu ile eşyaların taşınması gerekiyorsa uygun deniz aracı ile bu gerçekleştirilir. Tüm koşullara uygun olan gemilerde eşyalar sorunsuz şekilde taşınır.

Hava yolu ile uluslararası evden eve nakliyat en hızlı şekilde gerçekleşir. Çok daha kısa sürede eşyalarınız yerine ulaşır. Demiryolu ile taşıma da mümkündür. Bu taşınacak yere ve müşterinin isteğine kalmış bir durumdur. Karar verdikten sonra bu yöntemler ile belirlenen tarihte eşyalar yerine varmış olacaktır. Böylece sorunsuz bir şekilde taşıma işleminiz gerçekleşecektir.

Uluslararası Eşya Taşımada Dikkat Edilenler

Eşyaların bir ülkeden başka bir ülkeye gitmesi uzun bir süreç gerektirir. Bu süreç dikkat edilmesi gereken birçok şeyi içinde barındırır. Bundan dolayı kişiler böyle bir durumda güvenilir bir firma araştırırlar. Bu, uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde belki de en önemli durumdur. Eroğlu Lojistik, taşınacak eşyaların paketleme işleminden taşınmasına ve eve yerleştirilmesine kadar olan bütün süreçte eşyaların küçük bir hasar bile almalarına engel olacak şekilde hizmeti verir. Doğru paketleme, araca doğru bir şekilde yerleştirme gibi durumlara dikkat ederek eşyalar sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır.
Uluslararası taşımada en önemli konulardan biri belgelerdir. Gerekli belgelerin toplanması ve izinlerin alınması gerekir. Bu işlemler tam olmazsa eşyaların ülkeden dışarı çıkarılmasında sıkıntılar oluşabilir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Eroğlu Lojistik, tüm uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz ve doğru bir şekilde gerçekleştiriyor. Firma profesyonel bir ekip ile çalışıyor. İşlemin en başından en sonuna kadar bütün süreçleri yürütüyor. Gerekli izinlerin alınmasından gümrük geçişlerine ve depolamaya kadar birçok süreci de üstleniyor. Tüm süreci garanti hizmeti ile veriyor. Her türlü tedbiri alarak çalışan firma, C3 yetki belgesine sahiptir. Eroğlu Lojistik 2009’dan beri verdiği hizmet ile güvenilirliğini koruyor.

✅ Eroğlu Nakliyat

✅ Eşya Taşıma Sigortası

✅ Firma Belgeleri

✅ Hizmet Bölgelerimiz

2009 Yılında Kurulmuştur.

Axa Sigorta Güvencesi 

K3, C1 ve Marka Tescil-Uygunluk Belgesi

81 İl ve Uluslar Arası Avrupa Bölgeleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*