Uygun Depolama

Uygun Depolama

eşyalarınızın en düşü fiyata sigortalı güvenlikli depolama sistemi, yapmanız gereken tek şey firmamaızı arayarak depolama randevusu oluşturmanız.

Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinin, yazlıkların ya da sezonluk iş yerlerinizin taşınır mallarının, hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz. Teslim ederken eğer sadece belli eşyalarınızın tarafınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda istediğiniz eşyalar size teslim edilir diğerleri ise depolama alanında depolanmaya devam edilir. Kalan eşyalarınızı istediğiniz tarihte alabilir veya daha fazla depolanmasını talep edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetini Oluşturan Faktörler

  • Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.
  • Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.
  • Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder. Eğer isterseniz montaj işlemlerinde de ek hizmete tabi olarak uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*